Běžecký pás Renegade Runner


Výrobce: Renegade

98 900 Kč
Není skladem

Bezmotorový běžecký pás Renegade Runner nabízí optimální podmínky pro komplexní trénink – umožňuje rozvoj rychlosti, síly a vytrvalosti. Zátěž a tím i rychlost je možné upravit regulací magnetického odporu. Pomocí páky, která se nachází na bočním sloupku, si můžete nastavit intenzitu zátěže od stupně 1 (trénink simulující nenáročný běh) až po stupeň 4 (trénink simulujíci tlačení saní).

LCD monitor

Velká LCD obrazovka monitoru umožňuje viditelné a přehledné zobrazení všech údajů bez ohledu na výšku a pozorovací uhel cvičícího. K dispozici je 7 tréninkových programů – intervaly 20/10, intervaly 20/30, vlastní intervaly, cílový čas, cílová vzdálenost, cílové kalorie a cílová srdeční frekvence. Zabudovaný bezdrátový přijímač srdeční frekvence slouži k přesnému monitorování SF.

Rám, na kterém je umístěn monitor, slouži zároveň i jako rukojet' pro trénink, který simuluje tlačení saní. Černé pěnové ergonomické rukojeti umožňují pohodlné umístění paží v přirozené poloze pro vaše pohodlné cvičení.

Konstrukce

Povrch posuvného pásu tvoří vysoce kvalitní odolné protismykové hliníkové lamely pokryté gumou, které se pohybují na robustních jednořadých krytých kuličkových ložiskách 608zz, díky čemu bude váš trénink hladký a nehlučný. Zakřivená běžecká plocha s rozměry 160 x 48 cm umožňuje procvičení různých druhů H.I.I.T. tréninků.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Neplatíte nic navíc. Přepravu veslovacích
a lyžařských trenažérů i stacionárních kol hradíme my. 

Poradenství

Poradenství

Vybrat správně je často dřina. Rádi vám přes telefon nebo e-mail doporučíme vhodné zařízení.

Servis

Servis

Pokud na stroji něco nejde tak, jak by mělo, pomůžeme. Osobně totiž poskytujeme záruční a pozáruční servis.