Běžecký pás Superb Runner


Výrobce: Superb

93 900 Kč
Není skladem

Zacvičte si spolu s výkonným bezmotorovým běžeckým pásem Superb Runner, který namísto elektrické energie využívá energii vlastního pohybu uživatele. Zažijte realistický pocit z běhu díky hnacímu systému téměř bez tření a s maximální volností pohybu.

Pás je vhodný pro začínající i pokročilé uživatele, protože rychlost běhu se řídí přesně podle vaší sily a rychlosti. Díky energii, kterou musíte vynaložit navíc v porovnání s tréninkem na běžeckém páse s motorem, zvýšite spotřebu kalorií až o 30 % a navíc zapojíte další svalové skupiny. 

LCD monitor

Součástí pásu je i LCD monitor, který vám poskytne údaje o vašem čase, vzdálenosti, rychlosti, spálených kaloriích, wattech, tempu a také o srdeční frekvenci, pokud použijete při tréninku bezdrátový hrudní pás srdeční frekvence (není součástí balení). Monitor vám nabízí několik druhů tréninků. Zvolit si můžete například intervaly, u kterých máte na výběr z šesti přednastavených tréninků včetně H.I.I.T. (vysoce intenzivního intervalového tréninku) a nastavit si můžete i vlastni intervaly. K dispozici jsou také cílové programy na čas, vzdálenost, kalorie a srdeční frekvenci. Anebo si můžete vybrat program COMP, který umožňuje trénérovi nebo uživateli nastavit v monitoru předem definovaný tréninkový program, zaměřený na kalorie, čas či vzdálenost.

Snadné přemisťování a nastavení sklonu

Běžecký pás je v přední části vybavený dvěma mobilními kolečky, pomocí kterých můžete přesunout pás na libovolné místo. Na spodní části rámu se nacházejí vyrovnávací nožičky, které slouží nejen k narovnání pásu na nerovném povrchu, ale i na nastavení jeho sklonu. Čím vyšší sklon si nastavíte, tím vyšší rychlosti při běhu dosáhnete.

Díky své robustní ocelové konstrukci a malému počtu mechanických a elektronických součástí je běžecký pás stabilní a nenáročný na údržbu.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Neplatíte nic navíc. Přepravu veslovacích
a lyžařských trenažérů i stacionárních kol hradíme my. 

Poradenství

Poradenství

Vybrat správně je často dřina. Rádi vám přes telefon nebo e-mail doporučíme vhodné zařízení.

Servis

Servis

Pokud na stroji něco nejde tak, jak by mělo, pomůžeme. Osobně totiž poskytujeme záruční a pozáruční servis.