Lyžařský trenažér Concept2 SkiErg/PM5 – na stěnu

Doprava zdarma

Concept2

Výrobce: Concept2

23 750 Kč
Skladem

Lyžařský trenažér Concept2 SkiErg je revoluční zařízení, díky kterému si můžete dopřát vydatný lyžařský trénink během celého roku. Lze ho umístit kamkoliv na stěnu jen pomocí čtyř šroubů, klíče a vrtačky.

Lyžařský trenažér SkiErg nabízí následující:

  • výkonnostní monitor PM5
  • kvalitní aerobní cvičení
  • posilování a budování horní části těla, trupu a nohou způsobem typickým pro lyžování
  • podporu správné a efektivní techniky běžeckého lyžování

Lyžařský trenažér SkiErg je ideální na intervalový trénink a dokáže z vás udělat rychlejšího lyžaře. Funguje na stejném principu odporu vzduchu jako veslařské trenažéry Concept2 - čím rychleji taháte, tím větší odpor pociťujete. 

Výkonnostní monitor PM5

Součástí nejnovějšího modelu lyžařského trenažéru SkiErg je výkonnostní monitor PM5 s podsvíceným displejem. Při každém cvičení tak získáte přesné a porovnatelné údaje, které si můžete uložit do paměti monitoru nebo na jakýkoliv USB flash disk. 

Monitor PM5 využívá technologii ANT+ a Bluetooth Smart, takže ke sledování vaší srdcové frekvence nepotřebujete žádné přídavné kabely. K využití těchto funkcí je potřeba hrudní pás s podporou alespoň jedné této přenosové technologie. Monitor PM5 má zároveň kapacitu pro aktualizaci obsahu, tudíž v budoucnosti budete moct využívat i další funkce. Pro lepší náhled si úhel monitoru můžete upravit.

Monitor PM5 funguje se dvěma D cell bateriemi. Během tréninku se monitor nabíjí tehdy, když se točí kolo setrvačníku, čímž se prodlužuje životnost baterií. 

Kolo setrvačníku a klapka odporu 

Lyžařské trenažéry Concept2 využívají odpor vzduchu, což během cvičení vytváří neomezené možnosti zátěže. Pomocí klapky odporu si můžete rychle nastavit, kolik vzduchu bude do setrvačníku proudit. Odpor stroje je přímo úměrný síle, kterou na stroj působíte - čím více síly vynakládáte, tím vydatnější je trénink. Kolo setrvačníku bylo navrženo takovým způsobem, aby minimalizovalo hluk a maximalizovalo plynulost záběru.

Rukojetě

Rukojetě mají ergonomický tvar, takže zaručují pevný úchop a pohodlné lyžování.

Pružné lano s vysokou pevností 

Pružné lano je vyrobeno z materiálu Dyneema®, který je 15krát pevnější než ocel. Zároveň váží méně, a proto citlivěji a rychleji reaguje na lyžařův pohyb a to především při rychlém tempu záběru.

Pevná konstrukce vyžadující minimální údržbu

Ergonomické konstrukční řešení a použitý materiál zaručují životnost strojů více jak 15 let, a to i při jejich maximálním každodenním vytížení v profesionálních fitness centrech s minimální údržbou.

Parametry

Barva: černá
Monitor: PM5
Hmotnost: 20,9 kg
Výška: 212 cm
Šířka horní části: 52 cm
Šířka dolní části: 48,3 cm
Hloubka: 40,6 cm
Přepravní hmotnost: 28 kg
Přepravní rozměry: 53 x 48 x 124 cm
Doprava zdarma

Doprava zdarma

Neplatíte nic navíc. Přepravu veslovacích
a lyžařských trenažérů i stacionárních kol hradíme my. 

Poradenství

Poradenství

Vybrat správně je často dřina. Rádi vám přes telefon nebo e-mail doporučíme vhodné zařízení.

Servis

Servis

Pokud na stroji něco nejde tak, jak by mělo, pomůžeme. Osobně totiž poskytujeme záruční a pozáruční servis.