Pohyblivá podložka pod veslovací trenažér Concept2 Slide – 1 ks


Concept2

Výrobce: Concept2

6 800 Kč
Skladem
ks

Pohyblivá podložka Concept2 Slide je tréninková pomůcka sestávající z jednoduchého systému kolejnic a podvozku. Umožňuje pohyb veslařského trenažéru vpřed a vzad společně s veslující osobou a přispívá k autentickému pocitu veslování na vodě.

Pomocí pohyblivé podložky můžete dohromady spojit neomezený počet strojů tak, abyste měli pocit veslování v posádce. Tento fakt nesimuluje pouze pocit veslování na vodě, ale nutí vás veslovat společně, a tak pomáhá rozvíjet časování a kontrolu pohybu na začátku záběru. Veslařský trenažér se ve spojení s touto pohyblivou podložkou pohybuje v obou směrech a tím vzniká synchronní pocit jízdy na veslařské lodi. Největší předností pohyblivé podložky Slide je sladění tempa, které vede ke zlepšení techniky.

Při cvičení na jednom veslařském trenažéru jsou potřeba dvě pohyblivé podložky Slide, při cvičení na dvou trenažérech tři podložky, při cvičení na třech trenažérech čtyři podložky, ...

Pohyblivé podložky Concept2 Slide jsou vyrobeny z kvalitní oceli. Posun vpřed a vzad na místě je možný díky zdvojeným ocelovým rámům.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Neplatíte nic navíc. Přepravu veslovacích
a lyžařských trenažérů i stacionárních kol hradíme my. 

Poradenství

Poradenství

Vybrat správně je často dřina. Rádi vám přes telefon nebo e-mail doporučíme vhodné zařízení.

Servis

Servis

Pokud na stroji něco nejde tak, jak by mělo, pomůžeme. Osobně totiž poskytujeme záruční a pozáruční servis.