Popruhy na kotníky na cvičení Exxentric


Exxentric

Výrobce: Exxentric

1 490 Kč
Na objednávku - u vás doma do 14 dní od objednání

Exxentric popruhy na kotníky jsou klíčovým doplňkem pro obohacení vašeho tréninku se setrvačníkem pro cviky jen na dolní končetiny.

Popis produktu

Popruhy na kotníky byly navrženy pro cviky na nohy, jako jsou např. přítahy kolen, zakopávání (hamstring curls) – ve stoji, lehu nebo v sedě a předkopávání, výpady dopředu a dozadu (hip adduction a abduction) s pokrčenou nohou. Kombinace výpadů s nataženou nebo pokrčenou nohou (ekcentrické) je výborná pro každého, kdo si chce posilnit stehenní svaly nebo předejít zranění. Mohou se využít na různé účely – pro výkonnostní sport, rehabilitaci nebo všeobecné fitness. Popruhy na kotníky jsou pohodlné, univerzální, odolné a lehké, speciálně navrženy pro trénink se setrvačníkem.

Parametry:
Doplněk popruhy na kotníky je lehký, váží jen 150 g. Balení obsahuje 2 ks popruhů na kotníky. To vám umožní hladké střídání nohou pro získání rovnováhy v sérii cviků a taktéž jsou vhodné pro skupinová cvičení.

  • velikost: nastavitelná
  • kompatibilita: kBox, kPulley

V důsledku nedávných změn může tento doplněk stále obsahovat předcházející Exxentric logo. To však nijak neovlivní funkčnost tohoto příslušensví.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Neplatíte nic navíc. Přepravu veslovacích
a lyžařských trenažérů i stacionárních kol hradíme my. 

Poradenství

Poradenství

Vybrat správně je často dřina. Rádi vám přes telefon nebo e-mail doporučíme vhodné zařízení.

Servis

Servis

Pokud na stroji něco nejde tak, jak by mělo, pomůžeme. Osobně totiž poskytujeme záruční a pozáruční servis.