Posilovací stroj Exxentric kBox4 Lite – samotné zařízení


Exxentric

Výrobce: Exxentric

66 790 Kč
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Barva Dostupnost Cena Množství
Posilovací stroj Exxentric kBox4 Lite – samotné zařízení eloxovaná hnědá Na objednávku 66 790 Kč
Posilovací stroj Exxentric kBox4 Lite – samotné zařízení půlnoční modrá Na objednávku 66 790 Kč

Sestavy Exxentric kBox4 Lite obsahují středně pokročilý model kBox, perfektní pro uživatele, kteří často cestují, ale odmítají dělat kompromisy při tréninku.

Popis produktu

Díky nízké hmotnosti (jen 9,5 kg) a neuvěřitelným možnostem, včetně zabudované zpětné vazby systému kMeter II, je kBox 4 Lite hitem mezi sportovci, kteří často cestují a zařízeními, které chtějí co nejlépe využít prostor.

Platforma kBox4 Lite je vyrobená ve Švédsku, z hliníku, pokrytého práškovým nátěrem. Detaily jsou zhotoveny z eloxované kalené uhlíkové oceli, z hliníku a z gumy s vysokým třením. Tento model má certifikát CE jako zdravotnícké zařízení.

Exxentric kBox4 Lite (jen platforma)

Tato platforma kBox4 Lite má zabudovaný systém zpětné vazby kMeter II, ale neobsahuje žádné setrvačníky, přídavná zařízení ani doplňky.

KBox4 Lite má kromě svojí kompaktní velikosti hmotnost jen 9,5 kg, nabízí i zabudovaný systém zpětné vazby kMeter II a pozoruhodný rozsah setrvačnosti od 0.005 kgm² do 0.200 kgm².

Platforma kBox4 Lite je součastí každého systému kBox4 Lite. Je ideální pro každého, kdo potřebuje tréninkový systém se setrvačníkem, který by jim umožnil udržovat si tréninkový režim při cestování nebo maximalizovat každý centimetr svého tréninkového prostoru.

KBox4 Lite má kromě svojí kompaktní velikosti hmotnost jen 9,5 kg, nabízí i zabudovaný systém zpětné vazby kMeter II a pozoruhodný rozsah setrvačnosti od 0.005 kgm² do 0.200 kgm².

Použití:
Platforma kBox4 Lite je neoddělitelnou součástí dokonalého tréninkového systému se setrvačníkem, který využívají sportovní týmy na svých cestách, osobní trénéři, kteří trénují své klienty na různých místech a je vhodný pro jakoukoliv fyzioterapeutickou kliniku.

KBox4 Lite můžete začít používat hned po jeho vybalení, není potřeba žádná montáž ani nástroje. Jednoduše na něj upevníte setrvačník a připojíte příslušenství a můžete začít cvičit.

Parametry:
Z naší série tréninkových zařízení se setrvačníkem kBox4 je model kBox4 Lite často volený pro svůj zabudovaný systém zpětné vazby kMeter II, menší rozměr a nižší hmotnost jen 9,5 kg, což z něj dělá nejmobilnější zařízení kBox4, ideální pro všechny uživatele, kteří často cestují. Na požádání je dostupná jeho kompatibilita s aplikací SmartCoach.

KBox4 Lite je vyrobený z hliníku, upraveného práškovým nátěrem, s detaily z eloxované kalené uhlíkové oceli, z hliníku a z gumy s vysokým koeficientem tření. Tento model má certifikát CE jako zdravotnícká pomůcka.

Tak jako každá sestava kBox4, i platforma kBox4 Lite má zabudovaný automatický upravovací mechanismus délky opasku, aby byl zaručený hladký přechod mezi sériemi cviků a jednotlivými cviky. Můžete tu také použít blok na nohy pro procvičení dolních končetin do bočních stran a má i nastavovač úhlu pro více horizontálnější pohyby, jako jsou veslování a švihy.

KBox4 Lite můžete použít s maximálně čtyřmi setrvačníky. Setrvačníky, které nabízíme ve čtyřech různých velikostech, jsou vyhotoveny z uhlíkové oceli, která je řezaná laserem a upravená práškovým nátěrem.

 • velký: 0.050 kgm²
 • středně velký: 0.025 kgm²
 • malý: 0.010 kgm²
 • velmi malý 0.005 kgm²

Dodatečné informace:

 • vrchní rozměr - 68.5 x 43.5 cm
 • spodní rozměr - 76 x 51 cm
 • výška - 21 cm
 • hmotnost - 9.5 kg
 • rozsah setrvačnosti - 0.005 kgm² – 0.200 kgm²
 • zpětná vazba - zabudovaný systém zpětné vazby kMeter II (kompatibilita s aplikací SmartCoach dostupná na požádání)
 • zdravotnická pomůcka
 • kompatibilní setrvačníky - 0.005 kgm², 0.010 kgm², 0.025 kgm², 0.050 kgm²
Doprava zdarma

Doprava zdarma

Neplatíte nic navíc. Přepravu veslovacích
a lyžařských trenažérů i stacionárních kol hradíme my. 

Poradenství

Poradenství

Vybrat správně je často dřina. Rádi vám přes telefon nebo e-mail doporučíme vhodné zařízení.

Servis

Servis

Pokud na stroji něco nejde tak, jak by mělo, pomůžeme. Osobně totiž poskytujeme záruční a pozáruční servis.