Posilovací stroj Exxentric kBox4 Pro – samotné zařízení


Exxentric

Výrobce: Exxentric

86 690 Kč
Na objednávku - u vás doma do 14 dní od objednání

Sestavy Exxentric kBox4 Pro obsahují model kBox premium, který je ideální pro sportovní týmy, prémiové fitness kluby a fyzioterapeutické kliniky.

Popis produktu

kBox4 Pro je výjimečný tím, že disponuje největší setrvační kapacitou, dostupnou momentálně na trhu, zabudovaným systémem zpětné vazby kMeter II a větší plošinou na stání. Je oblíbený nejen mezi silovými kondičními trenéry jako i mezi fyzioterapeuty a špičkovými osobními trenéry.

Platforma kBox4 Pro je vyrobená ve Švédsku, z hliníku, pokrytého práškovým nátěrem. Detaily jsou zhotoveny z eloxované kalené uhlíkové oceli, z hliníku a z gumy s vysokým třením. Tento model má certifikát CE jako zdravotnícké zařízení. KBox4 Pro můžete použít s maximálně čtyřmi setrvačníky, každý s kapacitou maximálně 0.070 kgm² a maximální setrvační kapacitou 0.280 kgm².

Exxentric kBox4 Pro platforma

Tato platforma kBox4 Pro má zabudovaný systém zpětné vazby kMeter II, ale neobsahuje žádné setrvačníky, přídavná zařízení ani doplňky.

Systém kBox4 Pro se správným přííslušenstvím je ideální pro sportovní týmy, výkonnostní střediska a elitní fitness kluby a rehabilitační kliniky, které chtějí maximalizovat hypertrofii, výkonnostní a tréninkové výsledky svých sportovců, pacientů nebo klientů.

KBox4 Pro můžete začít používat hned po jeho vybalení, není potřeba žádná montáž ani nástroje. Jednoduše na něj upevníte setrvačník a připojíte příslušenství a můžete začít cvičit.

Parametry:
Zařízení kBox4 Pro je u zákazníků oblíbenou volbou, protože disponuje největší setrvační kapacitou, dostupnou momentálně na trhu, zabudovaným systémem zpětné vazby kMeter II a většímu rozměru. Na požádání je dostupná jeho kompatibilita s aplikací SmartCoach.

Platforma kBox4 Pro je vyrobená z hliníku, pokrytého práškovým nátěrem. Detaily jsou zhotoveny z eloxované kalené uhlíkové oceli, z hliníku a z gumy s vysokým třením. Tento model má certifikát CE jako zdravotnické zařízení.

Rozměry vrchní části kBox4 Pro jsou 90 x 55 cm, rozměry spodní části jsou 98 x 63 cm, výška je 23 cm a hmotnost 15.5 kg.

Tak jako každá sestava kBox4, i platforma kBox4 Pro má zabudovaný automatický upravovací mechanismus délky opasku, aby byl zaručený hladký přechod mezi sériemi cviků a jednotlivými cviky. Můžete tu také použít blok na nohy pro procvičení dolních končetin do bočních stran a má i nastavovač úhlu pro více horizontálnější pohyby, jako jsou veslování a švihy.

KBox4 Pro můžete použít s maximálně čtyřmi setrvačníky. Setrvačníky, které nabízíme ve čtyřech různých velikostech, jsou vyhotoveny z uhlíkové oceli, která je řezaná laserom a upravená práškovým nátěrem.

 • extra velký: 0.070 kgm2
 • velký: 0.050 kgm2
 • středně velký: 0.025 kgm2
 • malý: 0.010 kgm2
 • velmi malý: 0.005 kgm2

Dodatečné informace:

 • barva: aloxovaná hnědá, půlnoční modrá
 • vrchní rozměr: 90 x 55 cm
 • spodní rozměr: 98 x 63 cm
 • výška: 23 cm
 • hmotnost: 15.5 kg
 • obsah setrvačnosti: 0.010 kgm² – 0.280 kgm²
 • zabudovaný systém zpěné vazby kMeter II (dostupná kompatibilita s aplikací SmartCoach)
 • certifikát CE jako zdravotnícké zařízení
 • kompatibilní setrvačníky: 0.010 kgm², 0.025 kgm², 0.050 kgm², 0.070 kgm²
Doprava zdarma

Doprava zdarma

Neplatíte nic navíc. Přepravu veslovacích
a lyžařských trenažérů i stacionárních kol hradíme my. 

Poradenství

Poradenství

Vybrat správně je často dřina. Rádi vám přes telefon nebo e-mail doporučíme vhodné zařízení.

Servis

Servis

Pokud na stroji něco nejde tak, jak by mělo, pomůžeme. Osobně totiž poskytujeme záruční a pozáruční servis.