Postroj na cvičení Exxentric – 3 ks balení


Exxentric

Výrobce: Exxentric

13 990 Kč
Na objednávku - u vás doma do 14 dní od objednání

Postroj na cvičení Exxentric je důležitý pro každého, kdo chce vytěžit co nejvíce z tréninku na své platformě se setrvačníkem. Umožní vám využít naplno svojí sílu při skupinovém tréninku na kBox díky třem různým velikostem postrojů (S–M–L).

Popis produktu

Postroj je nezbytným doplňkem pro každého, kdo chce maximalizovat efektivnost svého tréninku se setrvačníkem na kBox. Jeho ergonomický design vám umožňuje udržovat tlak v ramenní oblasti při správném vzpřímeném postoji. Pokud však máte tendenci naklánět se dopředu, tlak se přesouvá na dolní část zad a zkracuje tak rameno síly, přičemž se zmenšuje kroutící pohyb spodní části zad, což má za následek méně modřin a menší bolest zad.

Kolik podřepů by jste uměli udělat, pokud by vaše technika nebyla problém? Představte si, že by jste se nemuseli strachovat o udržení své rovnováhy nebo že se vám udělají modřiny na ramenech, že si namůžete záda a že nebudete potřebovat dozor. Pravděpodobně budete schopní udělat o moc více dřepů. 

Parametry:
Postroj je zhotovený z pevného nebo zároveň stále měkkého a lehkého materiálu. Ve velikosti S váží jen 1,1 kg a ve velikosti L 1,2 kg. Výplň v ramenních vycpávkách vám umožní jet naplno při akceleraci setrvačníka v koncentrické fázi. Stejně pohodlné jsou i v případě pohlcování nárazu v excentrické fázi vašeho pohybu.

Postroj je dostupný také po kusech nebo v balení 5 ks.

  • velikosti: S, M, L
  • hmotnost: 3,5 kg
  • cviky: dřepy, boční dřepy, rozdělené dřepy, výpady, calf press
  • kompatibilita: kBox (doporučené), kPulley

V důsledku nedávných změn může tento doplněk stále obsahovat předcházející Exxentric logo. To však nijak neovlivňuje funkčnost tohoto příslušenství.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Neplatíte nic navíc. Přepravu veslovacích
a lyžařských trenažérů i stacionárních kol hradíme my. 

Poradenství

Poradenství

Vybrat správně je často dřina. Rádi vám přes telefon nebo e-mail doporučíme vhodné zařízení.

Servis

Servis

Pokud na stroji něco nejde tak, jak by mělo, pomůžeme. Osobně totiž poskytujeme záruční a pozáruční servis.