Taška na setrvačník Exxentric


Exxentric

Výrobce: Exxentric

2 090 Kč
Na objednávku - u vás doma do 14 dní od objednání

Taška na setrvačník Exxentric je nepostradatelným doplňkem pro všechny uživatele Exxentric kBoxu, kteří odmítají dělat kompromisy při tréninku po dobu jakýchkoliv cest. Je to také skvělé řešení pro ukládání, pro přehledné uspořádání vaší sady setrvačníků pro jakýkoliv systém Exxentric kBox nebo kPulley.

Popis produktu

Kromě využití na uložení setrvačníků pro jakýkoliv systém kBox nebo kPulley, je to také skvělý úložný prostor pomůcky na silový trénink po dobu vašich cest.

Nošení kBoxu je poměrne jednoduché, protože jeho hmotnost je v závislosti od modelu jen 9–15 kg. Složitější může být přesun všech vašich doplňků, hlavně setrvačníků, protože váží nějaké to kilo.

Tašku se setrvačníky a jinými doplňky, jako jsou kGrips, kBar a kMeter, si můžete pověsit přes rameno a potom máte obě ruce volné na přenesení kBoxu. Díky této speciálně zhotovené tašce na setrvačník je tedy jednodušší nabalit věci do auta či přenést kBox ven na hřiště. Dokonce i tehdy, když jste jen v posilovně, je taška na setrvačník skvělým úložným prostorem pro vaše setrvačníky. Všechny jsou na jednom místě a namísto toho, aby se povalovali na zemi, tašku jednoduše zavěsíte na držák na stěnu.

Parametry:
Taška na setrvačník je vyrobená ze silné tkaniny, včetně úchytek, jako i ramenního popruhu pro vaše pohodlí. Mimo hlavní přihrádky, určené pro setrvačníky, obsahuje taška samostatnou přihrádku pro menší předměty, jako i karabinu na bezpečné připevnění větších doplňků.

  • hmotnost: 360 g
  • kompatibilita: 0,010 kgm², 0,025 kgm², 0,050 kgm² a 0,070 kgm² (bez obalů)
Doprava zdarma

Doprava zdarma

Neplatíte nic navíc. Přepravu veslovacích
a lyžařských trenažérů i stacionárních kol hradíme my. 

Poradenství

Poradenství

Vybrat správně je často dřina. Rádi vám přes telefon nebo e-mail doporučíme vhodné zařízení.

Servis

Servis

Pokud na stroji něco nejde tak, jak by mělo, pomůžeme. Osobně totiž poskytujeme záruční a pozáruční servis.