Tréninkové nekonečné lano aerobis revvll PRO


Aerobis

Výrobce: Aerobis

22 500 Kč
Skladem

Jedinečné nekonečné lano s 6 možnostmi nastavení odporu, určené nejen pro profesionály.

Tato vysoce kvalitní tréninková pomůcka, vyrobená v Německu, je vhodná pro individuální sportovce či osobní trenéry a zároveň je také skvělým doplňkem pro jakékoliv fitness centrum. Lano aerobis revvll PRO je zhotoveno z odolného polyuretanu, měří 3,5 m a disponuje mechanickým a progresivním brzdním systémem. Připevňuje se velmi jednoduše, takže před jeho používáním nemusíte studovat žádný speciální návod.

Nekonečné lano je vhodné na víceúčelový trénink. Aerobis revvll PRO se dá posouvat v obou směrech, můžete s ním cvičit ve stoje i v sedě, a proto nabízí nekonečné množství tréninkových možností. Můžete pomocí něj trénovat vytrvalost i výbušnost svalů, zpevnit a vyrýsovat si postavu, nabrat svalovou hmotu a také zlepšit celkovou fyzickou kondici. Lano je vhodné i na outdoorový trénink, crossfit či jiný kruhový trénink, kde je k dispozici dostatek volného prostoru nebo kde je možné upevnit držák do země či na stěnu. K dispozici máte 6 možností nastavení odporu, proto je vhodné nejen pro náročné profesionální sportovce, ale například i k rehabilitaci pacientů.

Díky své pevné konstrukci je lano aerobis revvll PRO vysoce odolné vůči poškození i při extrémní zátěži. Protože váži méně než 6 kg, můžete jej bez problémů přemisťovat a cvičit s ním v libovolném prostředí.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Neplatíte nic navíc. Přepravu veslovacích
a lyžařských trenažérů i stacionárních kol hradíme my. 

Poradenství

Poradenství

Vybrat správně je často dřina. Rádi vám přes telefon nebo e-mail doporučíme vhodné zařízení.

Servis

Servis

Pokud na stroji něco nejde tak, jak by mělo, pomůžeme. Osobně totiž poskytujeme záruční a pozáruční servis.