Veslovací trenažér Concept2 RowErg – vyšší model

Doprava zdarma

Concept2

Výrobce: Concept2

31 500 Kč
Skladem

První model veslovacího trenažéru v roce 1981 zkonstruovala firma Concept2. Model A se rychle stal nejprodávanějším veslovacím trenažérem na světě. Svou pozici číslo jedna na trhu si firma Concept2 drží dodnes.

Na veslařském trenažéru si procvičíte všechny hlavní svalové skupiny, srdce, plíce a oběhový systém. Veslování je skvělý způsob, jak zlepšit svou fyzickou kondici a zároveň vynikající prostředek na hubnutí a posílení svalů. 

Na rozdíl od jiných aerobních fitness strojů je vhodný pro domácí i profesionální použití a pro všechny věkové kategorie.

Veslařský trenažér Concept2 vyžaduje minimální údržbu. Kvalitní poniklovaný řetěz je zárukou dlouhé životnosti. Záruka na kovové části veslařského trenažéru je 5 let.

Do monitoru PM5 bylo vytvořeno menu ve slovenském jazyce.

Vyšší model veslovacího trenažéru Concept2 RowErg nabízí následující:

  • výkonnostní monitor PM5
  • delší rameno umožňující snazší přístup k monitoru PM5
  • vždy čistý poniklovaný řetěz v samostatném pouzdře, který vyžaduje pouze minimální údržbu
  • design z jednoho kusu, poskytující vyšší stabilitu a pocit pevnosti
  • o 15 cm výše umístěný rám ve srovnání s nižším modelem 
  • metalizovaný povrch rámu s extra trvanlivou úpravou

Využití veslařského trenažéru

Přirozený pohyb veslování vám poskytuje nejlepší trénink, protože procvičuje všechny hlavní svalové partie, srdce, plíce a oběhový systém. Pravidelné veslování na trenažéru je také je skvělý způsob, jak zlepšit svou fyzickou kondici a zároveň vynikající prostředek na hubnutí a posílení svalů.

Veslařský trenažér využívá odpor vzduchu, takže intenzita tréninku je určována výhradně silou vašeho záběru. Proto je vhodný pro každého bez ohledu na věk nebo úroveň fyzické zdatnosti a na rozdíl od většiny zařízení fitness center je vhodný i pro domácí použití. Veslovací trenažér Concept2 RowErg je v rámci tréninků využíván ve všech druzích sportu.

Výkonnostní monitor PM5

Součástí trenažéru Concept2 RowErg je nejnovější výkonnostní monitor PM5 s podsvíceným displejem. Při každém veslování tak získáte přesné a porovnatelné údaje, které si můžete uložit do paměti monitoru nebo na jakýkoliv USB flash disk.

Monitor PM5 využívá technologii ANT+ a Bluetooth Smart, takže ke sledování vaší srdcové frekvence nepotřebujete žádné přídavné kabely. K využití těchto funkcí je potřeba hrudní pás s podporou alespoň jedné této přenosové technologie. Monitor PM5 také obsahuje čtyři hry pro zpestření cvičení a má kapacitu pro aktualizaci obsahu, tudíž v budoucnosti budete moct využívat i další funkce. Díky delšímu rameni je k monitoru snazší přístup.

Monitor PM5 funguje se dvěma D cell bateriemi. Během tréninku se monitor nabíjí tehdy, když se točí kolo setrvačníku, čímž se prodlužuje životnost baterií. 

Výška sedadla 

Sedadlo vyššího modelu Concept2 RowErg je ve srovnání s nižším modelem umístěno o 15 cm výše a díky tomu je výška sezení pohodlnější. Ocení to nejen lidé, kteří mají problémy s koleny nebo tělesně postižení, ale i běžní uživatelé, kteří dávají přednost pohodlnějšímu přístupu. Sedadlo je umístěno ve výšce 50,8 cm, takže jako při sezení na židli.

Kolo setrvačníku a klapka odporu 

Veslovací trenažéry Concept2 RowErg využívají odpor vzduchu, což během cvičení vytváří neomezené možnosti zátěže. Pomocí klapky odporu si můžete rychle nastavit, kolik vzduchu bude do setrvačníku proudit. Odpor stroje je přímo úměrný síle, kterou na stroj působíte – čím více síly vynakládáte, tím vydatnější je trénink. Kolo setrvačníku bylo navrženo takovým způsobem, aby minimalizovalo hluk a maximalizovalo plynulost záběru.

Lišta z nerezavějící ocele

Hladký pohyb sedadla zajišťuje lišta z nerezavějící ocele, která je připevněna na hliníkové kolejnici.

Upravitelné opěrky nohou a ergonomické madlo

Na všech veslovacích trenažérech Concept2 RowErg jsou upravitelné opěrky noh pro rychlé nastavení a přizpůsobení se libovolné velikosti chodidla. Pohodlné ergonomické madlo má deseti stupňový sklon, a tak vaše ruce mohou být při veslování v přirozené pozici.

Řetěz z poniklované ocele a kryt na řetěz

Poniklovaný ocelový řetěz je odolnější vůči korozi a snadněji se udržuje. Plně uzavřený kryt pomáhá udržovat řetěz čistý.

Přední a zadní noha

Design kvalitní ocelové přední i zadní nohy z jednoho kusu poskytuje pocit pevnosti a stabilitu pro vyšší rám.

Pevná konstrukce vyžadující minimální údržbu

Ergonomické konstrukční řešení a použitý materiál zaručují životnost strojů více jak 15 let, a to i při jejich maximálním každodenním vytížení v profesionálních fitness centrech s minimální údržbou.

Přemístění a uskladnění

Concept2 RowErg má propracovaný zámkový mechanismus, který umožňuje jednoduché oddělení částí rámu při dopravě a skladování. Pomocí litinových koleček lehce přemístíte veslařský trenažér na jiné místo.

Parametry

Barva: černá
Monitor: PM5
Délka: 244 cm
Šířka: 61 cm
Výška sedadla: 51 cm
Hmotnost: 31 kg
Maximální zatížení: 227 kg
Prostor na cvičení: 274 cm x 122 cm
Prostor na skladování: 63,5 cm x 83,8 cm x 137,2 cm
Přepravní hmotnost: 46 kg
Přepravní rozměry: 38 cm x 55 cm x 142 cm a 32 cm x 55 cm x 68 cm (dvě krabice)
Doprava zdarma

Doprava zdarma

Neplatíte nic navíc. Přepravu veslovacích
a lyžařských trenažérů i stacionárních kol hradíme my. 

Poradenství

Poradenství

Vybrat správně je často dřina. Rádi vám přes telefon nebo e-mail doporučíme vhodné zařízení.

Servis

Servis

Pokud na stroji něco nejde tak, jak by mělo, pomůžeme. Osobně totiž poskytujeme záruční a pozáruční servis.