Výkonnostní monitor Concept2 PM5


Concept2

Výrobce: Concept2

7 000 Kč
Skladem
ks

Společnost Concept2 uvedla v září 2014 na trh trenažéry s nejnovějším výkonnostním monitorem PM5. Výhodou nového monitoru je zejména podsvícený displej a možnost ukládání tréninkových údajů na jakýkoliv USB flash disk.

Multifunkční a snadno ovladatelný

Monitor PM5 se automaticky zapne a zobrazí údaje hned po roztočení kola setrvačníku, takže na začátku cvičení nemusíte mačkat vůbec žádná tlačítka.

Pokud si chcete prohlédnout všechny funkce, které jsou k dispozici, jednoduše postupujte podle jednotlivých možností v menu monitoru. Můžete si uložit vaše oblíbené tréninky, zobrazit přednastavené tréninky a výsledky odveslovaných tréninků a další možnosti. Podrobnější informace najdete po zmáčknutí tlačítka na pravé straně monitoru (z hlavního menu zvolte „Další možnosti“ > „Informace“).

Údaje a možnosti jejich zobrazení

V monitoru PM5 se vám při každém tréninku zobrazí údaje o vzdálenosti, rychlosti, tempu, kaloriích a wattech. Tyto údaje si můžete prohlédnout v jednom z následujících pěti zobrazení: všechny údaje, silová křivka, sloupcový graf, velké zobrazení a soupeř.

Díky podsvícenému displeji jsou údaje na monitoru lépe viditelné. Displej se automaticky podsvítí po zapnutí monitoru a zůstane podsvícený i během tréninku.

Bezdrátové monitorování srdcové frekvence

Monitor PM5 umožňuje bezdrátové monitorování srdcové frekvence ANT+ a Bluetooth Smart. Pro využití této funkce budete potřebovat hrudní pás, který funguje na základě jedné z těchto dvou přenosových technologií.

Kompatibilita s USB flash diskem

Údaje o trénincích si prostřednictvím monitoru PM5 můžete uložit dvěma způsoby – do vnitřní paměti monitoru nebo na USB flash disk. Přes bezplatný software Concept2 Utility lze výsledky nahrát do vašeho online logbooku nebo je přenést do počítače.

Monitor PM5 je kompatibilní pouze s USB flash disky naformátovanými na FAT a FAT32.

Nabíjení monitoru

Monitor PM5 funguje se dvěma D cell bateriemi. Během tréninku se monitor nabíjí tehdy, když se točí kolo setrvačníku, čímž se prodlužuje životnost baterií.

Hry

Chybí-li vám někdy dodatečná motivace nebo jen chcete trochu pozměnit svůj běžný tréninkový plán, můžete si vyzkoušet některou z her. Hry jsou výborným tréninkovým prostředkem nejenom pro děti, ale i pro dospělé. Vybrat si můžete z her Rybky, Šipky, Střelba na terč a Biatlon.

 

Hry v monitoru PM5

Závody

Výkonnostní monitor PM5 je svou přesností ideální na pořádání závodů a soutěží. Můžete pomocí něj soutěžit s členy vašeho týmu nebo se soupeři, kteří se nacházejí ve stejné místnosti nebo třeba i na jiném kontitentu. Monitor PM5 také podporuje propojení trenažérů prostřednictvím kabelů.

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Neplatíte nic navíc. Přepravu veslovacích
a lyžařských trenažérů i stacionárních kol hradíme my. 

Poradenství

Poradenství

Vybrat správně je často dřina. Rádi vám přes telefon nebo e-mail doporučíme vhodné zařízení.

Servis

Servis

Pokud na stroji něco nejde tak, jak by mělo, pomůžeme. Osobně totiž poskytujeme záruční a pozáruční servis.